NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Na Targi Książki przyjedź rowerem

2018-10-29 11:26:00

Targi Książki to jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń literackich tej jesieni. Wrazze zwiększającą się liczbą czytelników odwiedzających Halę Expo, nasila się ruch drogowy. Wiedza nie tylko kosztuje, ale i waży, dlatego większość moli książkowych decyduje się przyjechać na nie autem.

Aby nie tracić czasu na szukanie miejsc parkingowych operator rowerów miejskich Wavelo poleca podróż jednośladem. Dzięki pojemnym koszykom odwiedzający targi będą mogli przewieźć swoje książkowe nabytki. Czasowa stacja o nazwie „Hot Spot Expo Targi Książki” zostanie usytuowana tuż obok Hali Expo – przy stojakach, które są zlokalizowane w połowie parkingu od ul. Galicyjskiej.

Korzystanie z wirtualnej stacji ułatwia aplikacja mobilna operująca na systemie GPS. Za jej pomocą użytkownicy mogą sprawdzić, czy pozostawiany rower znajduje się w strefie hot-spotu, a tym samym – czy został oddany poprawnie i bez dodatkowych kosztów. Obszar stacji można sprawdzić także na stronie internetowej operatora rowerów.

Stacja „Hot Spot Expo Targi Książki” będzie dostępna przez cały czas trwania targów, tj. 25-28 października. Poza tym użytkownicy jednośladów będą mogli skierować się na stacje nr 61 Galicyjska i nr 59 Rondo Dywizjonu 308. 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: