NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

„161 Centrum Biurowe Jasnogórska 1” – kolejna stacja Wavelo

2018-06-26 12:34:22

Sukcesy frekwencyjne niedawno otwartych stacji sponsorskich pod biurowcami Quatrro Business Park, czy Bonarka4Business zachęcają do współpracy kolejnych inwestorów. Od piątku 15 czerwca na mapie systemu pojawił się następny, już 161. punkt, zlokalizowany tuż przed wejściem do Centrum Biurowego Jasnogórska 1. Zostawić i pobrać rower będą tu mogli jednak nie tylko pracownicy biurowca. Z uwagi na bliskość tłocznego punktu komunikacyjnego - Węzła Ofiar Katynia - ze stacji zapewne ucieszy się wielu użytkowników systemu Wavelo. Tym bardziej, że okolica obfita jest w gęstą sieć ścieżek rowerowych.

-Zarówno nasze statystyki ruchu, jak i indywidualne zgłoszenia użytkowników utwierdzały nas w przekonaniu, że stacja w okolicy ulicy Jasnogórskiej jest niezwykle potrzebna. Bardzo cieszymy się, że dzięki inicjatywie inwestora mieszkający i pracujący w okolicy krakowianie otrzymają zdrową i ekologiczną alternatywę komunikacyjną. – ocenia Albert Wójtowicz, dyrektor operacyjny Wavelo.

Do dyspozycji użytkowników oddana została stacja wyposażona w 10 stojaków. Nie oznacza to jednak maksymalnej ilości rowerów jakie będą mogły być pozostawione przy stacji – rowerów może stanąć tu więcej. Przykłady stacji sponsorskich przy sklepie IKEA, na ul. Bora-Komorowskiego, czy w okolicach biurowców i centrum handlowego przy ul.Puszkarskiej pokazują niezwykłą popularność Wavelo jako środka transportu z i do pracy. Od piątku do grona stacji sponsorskich dołączy ta oznaczona nazwą „161. Centrum Biurowe Jasnogórska 1”.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: